SONNIGER GROUP

WIZJA
SONNIGER

SONNIGER to europejski dostawca nowoczesnych, ekologicznych optymalnie dobranych urządzeń do ogrzewania przemysłowego. Jesteśmy specjalistami w zakresie nagrzewnic powietrza oraz kurtyn powietrznych. Produkty SONNIGER to prosty wybór – czytelny asortyment dokładnie odpowiada potrzebom rynku. Doradcy SONNIGER to zespół otwartych, kompetentnych, dynamicznych i gotowych do współdziałania ludzi.

  • Konkurencyjne produkty
  • Prosty wybór
  • Doświadczenie i wiedza
  • Ludzie

HEATING PARTNERS

Jednym z kluczowych celów działania SONNIGER jest promocja filozofii HEATING PARTNERS. My w SONNIGER jako PARTNERZY, stawiamy sobie na celu wsparcie rozwoju firm branży grzewczej poprzez wykorzystywanie wieloletnich doświadczeń pozyskanych na różnych rynkach europejskich.

Doświadczenia SONNIGER zdobyte na rynkach Europy Zachodniej oraz Wschodniej to cenne źródło wiedzy i inspiracji. Dlatego też, poza kompleksową wiedzą z zakresu produktów oferowanych przez SONNIGER, chcielibyśmy podzielić się praktyczną wiedzą i doświadczeniem z zakresu zarządzania, organizacji działań sprzedażowych, marketingowych ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki rynku grzewczego.

W tej części serwisu SONNIGER HEATING PARTNERS będziemy regularnie zamieszczać artykuły zawierające praktyczne porady i wskazówki, które mamy nadzieję zainspirują naszych Klientów do usprawniania różnych obszarów działania swojej firmy instalacyjnej, projektowej czy handlowej.

Newsletter

Aby otrzymywać informacje o nowościach
i ważnych wydarzeniach
prosimy o wysłanie kontaktowego maila.

Imię / Firma
Email