Kurtyny powietrzne

KURTYNY POWIETRZNE GUARD

 
GUARD jest estetyczną oraz profesjonalną kurtyną powietrzną. Zadaniem kurtyny powietrznej GUARD jest utrzymanie bariery powietrznej przy wejściu do obiektu, zastosowanie kurtyny powietrznej GUARD pozwala zminimalizować straty ciepła. Wpływa to zarówno na koszty obiektu oraz komfort pracy.  GUARD zabezpiecza wejście do budynku przed zimnym i ciepłym powietrzem a także kurzem czy owadami. Kurtyny GUARD doskonale nadaje się do obiektów, w których wysokość instalacji urzadzeń nie przekracza 3,5m.
 
Kurtyny powietrzne zostały zaprojektowane do użytku wewnątrz pomieszczeń w suchych warunkach w przedziale temperatur pomiędzy 0 i +40°C. Urządzenia zostały przeznaczone do pracy w pomieszczeniach wolnych od substancji oleistych, oparów chemicznych i innych nieczystości.
 
Kurtyna powietrzna GUARD jest dostępna w trzech wymiarach wraz w wymiennikiem wodnym, z nagrzewnicą elektryczną lub bez nagrzewnicy. Kurtyna jest dostarczona z dwoma wspornikami montażowymi.  
 
Kurtyna powietrzna GUARD może być z powodzeniem stosowana jako urządzenie grzewcze, wówczas należy zamontować urządzenie nad drzwiami, oknem sklepowym lub na scianie. Jeżeli urządzenie ma spełniać funkcję grzewczą, należy zastosować się do podstawowych zasad związnych z kalululacją zapotrzebowania na moc cieplną. W celu kalkulacji ilości urządzeń grzewczych, nagrzewnicę należy wliczyćw inne źródła systemu grzewczego w całym obiekcie.
 
ZALETY GUARD
 
  •       Nowoczesny design.
  •       długość kurtyny powietrznej wynosi 1;1,5 i 2m
  •       strumień powietrza do 3.5m
  •       nagrzewnica elektryczna; wodny wymiennik ciepła lub bez nagrzewnicy
  •       3 stopniowa regulacja wentylatora
  •       Moc grzewcza regulowana przełącznikiem znajdującym się w panelu sterowaniaSM
  •       W kurtynie powietrznej typu, dzięki zastosowaniu ruchomych prowadnic powietrza, istnieje standardowo możliwość regulacji kierunku wydmuchu powietrza. Kurtyna powietrzna jest sterowana panelem sterowania/regulatorem